Canpol Babies Laktator Manualny EasyStart 12/203

89,00 zł
Brutto

Nowy laktator EasyStart wzorowany jest na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka wspomagając i regulując laktację. Nie wymaga zasilania dzięki czemu jest bardzo dyskretny. 

Ilość

thumb.jpg

Nowy laktator EasyStart wzorowany jest na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka wspomagając i regulując laktację. Nie wymaga zasilania dzięki czemu jest bardzo dyskretny. Zestaw zawiera pojemnik do przechowywania pokarmu oraz kompletną butelkę wąskootworową.

 

pikto_manualny-03.jpg

Dwa tryby odciągania pokarmu: stymulacja (pobudza laktacje oraz stymuluje wypływ pokarmu z piersi) oraz głębokie odciaganie (imituje wolniejsze i głębsze efektywne ssanie niemowlęcia)

pikto_manualny-04.jpg

Regulacja siły ssania pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb każdej mamy. Dzięki silikonowej nakładce masującej odciąganie pokarmu jest łagodne i delikatne

pikto_manualny-051.jpg

Kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu. Dzięki dołączonemu adaptorowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych a także do pojemników na pokarm marki Canpol babies.

pikto_manualny-02.jpg

Zobacz także