95% asortymentu sklepu znajduje się w naszym magazynie. Zamówienia złożone i opłacone lub złożone z wyborem metody płatności “za pobraniem” do godziny 12:00 wysyłamy w tym samym dniu (jeśli zamówienie zostało złożone od poniedziałku do piątku). Zamówienia złożone po godzinie 12:00 wysyłamy następnego dnia roboczego. Dotyczy to produktów dostępnych w magazynie w Będzinie przy ul. Partyzantów 8a, a o fakcie braku towaru w magazynie poinformujemy niezwłocznie telefonicznie lub mailowo. 

W zależności od wybranego sposobu dostawy i płatności oraz dostępności towaru realizacja zamówienia odbywa się w następujący sposób:

1. w przypadku, gdy Klient wybrał sposób wysyłki "DPD krajowa za pobraniem" - towar jest nadawany w dniu zamówienia (jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 12:00) lub następnego dnia roboczego.

2. w przypadku, gdy Klient wybrał sposób wysyłki "DPD krajowa" to:

  • jeśli wybrał sposób płatności "Zapłać przelewem online z tpay.com" i dokonał płatności od razu - towar jest nadawany w dniu zamówienia (jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 12:00) lub następnego dnia roboczego,
  • jeśli wybrał sposób płatności: "Zapłać przelewem" - towar jest nadawany w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym (jeśli miało to miejsce przed godziną 12:00) lub następnego dnia roboczego.

3. jeśli klient wybrał "Odbiór osobisty" - może odebrać towar w naszym sklepie w Będzinie przy ul. Partyzantów 8A w godzinach pracy sklepu, po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru zamówienia.