Jesteś rodzicem z Będzina, Sosnowca, Katowic czy Dąbrowy Górniczej? Odwiedź nasz sklep z wózkami dziecięcymi!

Kategoria: Artykuły

Sklep Dziecięce Marzenia od 15 oferuje pełen asortyment produktów niezbędnych każdemu rodzicowi. Jesteśmy dumni z tego, że wypracowaliśmy sobie bardzo mocną pozycję na rynku Górnego Śląska i Zagłębia, dzięki czemu jesteśmy pierwszym wyborem wśród sklepów z wózkami dziecięcymi dla mieszkańców Będzina, Sosnowca, Katowic czy Dąbrowy Górniczej. Często rozmawiamy z naszymi Klientami i dzięki temu wiemy, co powoduje, że nasza oferta cieszy się tak dużą popularnością. Jesteśmy przekonani, że te argumenty mają znaczenie również dla Ciebie.

Bardzo bogaty wybór wózków

Dziecięce Marzenia to przede wszystkim sklep z wózkami. Dzięki dobrej lokalizacji (mieścimy się w Będzinie), „po sąsiedzku” trafiają do nas rodzice chociażby z Sosnowca czy Katowic. Nie robią tego dlatego, że lubią pokonywać dłuższe dystanse samochodem. Główną motywacją jest bardzo szeroki wybór wózków, zarówno głębokich, jak i spacerowych.

W ofercie naszego sklepu dziecięcego znajdują się wózki wszystkich czołowych producentów. Rodzice znajdą u nas bardzo popularne wózki 2w1 i 3w1, które są idealnym, ekonomicznym wyborem dla nowonarodzonego maluszka. Rodzice starszaków z kolei szukają u nas wózków spacerowych, które są bardzo przydatne nie tylko na co dzień, ale także podczas wakacyjnych wyjazdów.

Foteliki samochodowe: doradzamy najlepsze rozwiązania

Coraz więcej rodziców ma świadomość, jak ważne jest bezpieczne przewożenie dziecka w samochodzie. Obserwujemy, że odwiedzający nas Klienci mają podstawową wiedzę, na własną rękę „doszkalają się” w Internecie i przychodzą do naszego sklepu dziecięcego z dość konkretnymi oczekiwaniami. To oczywiście znacznie ułatwia dobranie odpowiedniego fotelika.

Położyliśmy silny akcent na sukcesywne rozszerzanie oferty fotelików dziecięcych, by móc zaproponować rodzicom rozwiązania z każdego przedziału wagowego i cenowego. Stale inwestujemy również w szkolenia naszych pracowników, dzięki czemu rodzice z Katowic i całego regionu przychodzący do sklepu z artykułami dziecięcymi Dziecięce Marzenia, mogą mieć pewność, że zakupiony u nas fotelik dobrze pasuje do ich samochodu, a przede wszystkim zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort ich największemu skarbowi.

Wszystko, czego potrzeba dziecku na każdym etapie jego życia

Atutem naszego sklepu dla dzieci, który bardzo doceniają rodzice z Katowic i regionu, jest kompleksowa oferta artykułów dziecięcych. Bardzo zależy nam na tym, aby osoby odwiedzające nasz sklep, zwłaszcza spoza Będzina, mogły wyjść z niego ze wszystkim, co tylko znalazło się na ich liście zakupów. Dobrze wiemy, że rodzice często są zabiegani i nie chcą tracić czasu na ciągłe uzupełnianie wyprawki.

W sklepie Dziecięce Marzenia kupisz absolutnie wszystkie artykuły dla dziecka i mamy, od smoczków, przez zabawki, wózki i foteliki, aż po meble do pokoiku pociechy. Aby dodatkowo wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, uruchomiliśmy sklep internetowy www.dzieciecemarzenia.pl, w którym można zamówić wszystkie produkty z naszej oferty z dostawą pod same drzwi. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie.

Pełna odpowiedzialność

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rodzice z Katowic, Sosnowca, Będzina czy Dąbrowy Górniczej, którzy wybierają ofertę naszego sklepu dla dzieci, obdarzają nas ogromnym zaufaniem. Robimy wszystko, aby go nie zawieść. Starannie dobieramy asortyment do naszego sklepu, by mieć pewność, że polecamy rodzicom wyłącznie takie produkty, które są bezpieczne dla ich dzieci.

Nasz sklep wyróżnia się przede wszystkim kompetentną kadrą. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak duże rozterki towarzyszą osobom kompletującym wyprawkę. Dlatego kierujemy się prostą zasadą: doradzamy wybór takich produktów, po jakie sami byśmy sięgnęli. Takie podejście jest bardzo cenione przez naszych Klientów, o czym świadczy mnóstwo pozytywnych opinii zamieszczonych w Internecie czy po prostu przekazywanych sobie przez rodziców.

Dobre ceny też są ważne

Rodzice wybierający nasz sklep dla dzieci dobrze wiedzą, że prowadzimy bardzo atrakcyjną politykę cenową. Doceniamy również rodziny wielodzietne. Posiadacze Karty Dużej Rodziny zawsze otrzymują aż 10% rabat na wszystkie artykuły, w tym wózki dziecięce, mebelki, zabawki czy foteliki samochodowe. Regularnie organizujemy również promocje, dzięki czemu rodzice z Katowic i regionu, np. szukający wózka dziecięcego, mogą naprawdę sporo zaoszczędzić i przeznaczyć dodatkowe pieniądze na inne akcesoria dla pociechy.

Wszystko to sprawia, że sklep Dziecięce Marzenia jest jednym z najchętniej odwiedzanych w całym regionie Górnego Śląska. Nie zamierzamy oczywiście osiąść na laurach. Zdajemy sobie sprawę, że wysoko zawieszona poprzeczka oczekiwań jest dla nas wyzwaniem i motywacją do dalszego rozwijania oferty, inwestowania w szkolenia pracowników oraz udoskonalania obsługi klienta.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Sosnowcu, Katowicach czy Dąbrowie Górniczej, odwiedź sklep z artykułami dziecięcymi Dziecięce Marzenia. Jesteśmy w Będzinie, czyli po sąsiedzku. Jeśli wolisz, możesz oczywiście skorzystać z naszego sklepu internetowego. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiednich produktów dla Twojego maluszka.