Od 15 lat pomagamy rodzicom spełniać dziecięce marzenia!

Kategoria: Blog

Trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko minął. Sklep Dziecięce Marzenia kończy 15 lat! Jest to świetna okazja do tego, by nieco odświeżyć naszą identyfikację wizualną, ale przede wszystkim stworzyć Wam jeszcze lepsze warunki do robienia zakupów dla Waszych pociech. W ciągu tych 15 lat osiągnęliśmy pozycję jednego z najpopularniejszych sklepów z wózkami i fotelikami dziecięcymi online. Wiecie co? Wcale nie zamierzamy spocząć na laurach!

Zrobiliśmy sobie prezent na 15-lecie sklepu Dziecięce Marzenia

15 lat to mimo wszystko szmat czasu. Stąd naturalna decyzja o odświeżeniu logotypu naszego sklepu. Oczywiście zostajemy przy najbardziej charakterystycznym elemencie, czyli koniu na biegunach, ale cały znak prezentuje się teraz znacznie nowocześniej. Co o tym sądzicie?

Oczywiście modyfikacja logo to niejedyny element świętowania 15-lecia naszego sklepu z artykułami dziecięcymi. Głównie skupiliśmy się na tym, aby odpowiedzieć na wszelkie sugestie i propozycje naszych Klientów. W ciągu tych kilkunastu lat zdążyliśmy świetnie poznać oczekiwania i potrzeby rodziców, choć te wciąż się zmieniają. Podobnie jak my.

Stąd decyzja o modernizacji wnętrza naszego sklepu stacjonarnego. Celem jest to, abyście mogli robić w nim zakupy wygodnie i mieli możliwość swobodnego zapoznania się z interesującymi Was produktami, a nawet ich wstępnego przetestowania. Jest to bardzo ważne chociażby w przypadku zakupu wózka dla dziecka czy fotelika samochodowego.

Zmiany we wnętrzu to jedno, ale kluczowe znaczenie ma dla nas udzielanie profesjonalnych, rzetelnych porad w kwestii wyboru najlepszych akcesoriów dla Waszych maluchów. Dlatego inwestujemy w szkolenia sprzedawców, którzy opierają się na faktycznej wiedzy, a nie tylko folderach reklamowych producentów.

Zależy nam, aby każdy, niezależnie od budżetu, jakim dysponuje, mógł znaleźć u nas bezpieczne, trwałe i estetyczne produkty dla dziecka. Skrupulatnie dobieramy akcesoria oferowane w sklepie Dziecięce Marzenia, aby mieć pewność, że polecamy Wam to, do czego sami mamy pełne zaufanie.

Mocno stawiamy na sprzedaż internetową

Oczywiście jednym z najważniejszych etapów naszego rozwoju było uruchomienie sklepu internetowego z artykułami dla dzieci www.dzieciecemarzenia.pl. To odpowiedź na potrzeby młodych rodziców, dla których liczy się przede wszystkim wygoda, szybka dostawa pod same drzwi oraz możliwość poznania opinii na temat poszczególnych produktów przed ich zakupem.

Nasz sklep online wyróżnia to, że nie jest zwykłą platformą zakupową, ale także centrum wartościowych informacji dla rodziców. Dbamy o tworzenie szczegółowych opisów produktów, uruchomiliśmy też blog z poradami, na którym podpowiadamy m.in., jak wybrać spacerówkę dla dziecka czy jak prawidłowo zamontować fotelik samochodowy.

Świętujcie z nami jubileusz 15-lecia sklepu Dziecięce Marzenia! Odwiedźcie nasz salon stacjonarny, zapoznajcie się z ofertą online i szukajcie świetnych okazji cenowych m.in. na wózki, foteliki i akcesoria. Dziękujemy, że jesteście z nami.