Mutsy 2go Pure Sand 2w1

3 699,00 zł
Brutto

Prosty w formie i wszechstronny, oto nowy wózek Igo. Mutsy Igo jest wyposażony w pełni regulowane siedzisko i może być złożony do bardzo małych rozmiarów. Tak bardzo praktyczny w użyciu! Praktyczny, a jednocześnie stylowy! Łatwy i szybki w zestawieniu w różnych kombinacjach! Odwracana spacerówka z regulacją! Składa się do bardzo małych rozmiarów, także z siedziskiem! Dostępny w 11 kolorach!

Ilość

Prosty w formie i wszechstronny, oto nowy wózek i2. (były Igo) Mutsy i2 jest wyposażony w pełni regulowane siedzisko i może być złożony do bardzo małych rozmiarów. Tak bardzo praktyczny w użyciu!

 • praktyczny, a jednocześnie stylowy,
 • łatwy i szybki w zestawieniu w różnych kombinacjach,
 • z regulacją i odwracany fotelik,
 • zestaw opon tylnych dostępny osobno,
 • składa się do bardzo małych rozmiarów, także z siedziskiem,
 • Mutsy i2 jest dostępna w 11 kolorach.

kompatybilność

Mutsy i2 to doskonały wózek dziecięcy dla rodziców, którzy wybierają komfort i styl. Do stelaża pasują różne elementy:

 • gondola,
 • siedzisko z budką i pałąkiem,
 • fotelik samochodowy Safe2go, grupa 0+,
 • fotelik samochodowy Maxi-Cosi, grupa 0+ (Pebble, Pebble plus, Cabriofix, Citi),
 • fotelik samochodowy BeSafe, grupa 0+ (BeSafe iZi Go, BeSafe iZi Go X1, BeSafe iZi Go Modular i-Size),
 • fotelik samochodowy Kiddy (Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-luna i-size),
 • fotelik samochodowy Cybex (Aton, Aton 4, Aton Q).

ergonomia

Dla Twojego dziecka: Oparcie na plecy i na nóżki można ustawiać w różnych pozycjach. To jest niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, ponieważ małe dzieci nie mogą zbyt długo siedzieć w jednej pozycji. Budka spacerówki może zostać przedłużona, jeżeli dziecko jest w pozycji leżącej albo w celu ochrony przed ostrym słońcem. Dzięki dwuwarstwowej części z tyłu budki, wózek jest zawsze dobrze wietrzony. Siedzisko może być ustawione na stelażu tyłem albo przodem do rodziców.

Dla Ciebie: Gondola jest umieszczona dosyć wysoko na stelażu. Dzięki temu nie obciążasz kręgosłupa, podnosząc dziecko z gondoli. Regulacja na siedzisku jest umieszczona z tyłu, na tyle wysoko, aby była łatwa w obsłudze. Ustaw uchwyt na optymalnej dla siebie wysokości za pomocą praktycznego przycisku. Stelaż i2 jest (z pewnością w połączeniu z kółkami piankowymi) leciutki jak piórko, co sprawia, że jest jeszcze bardziej łatwy w prowadzeniu.

praktyczny

Stelaż i2 można bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką. W rezultacie powstaje bardzo kompaktowy i łatwy do noszenia pakiet. Ma być jeszcze mniejszy? Żaden problem: jednym ruchem ręki można zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je na powrót). Dzięki blokadzie zapobiegającej samoczynnemu rozłożeniu się i2 pozostaje złożony także podczas transportu. 

Kółka, wyposażone w dodatkowo amortyzujące detki albo bardzo lekkie piankowe opony, mogą się obracać o 360°. Koła pompowane są idealne na nierównych powierzchniach. Do użytku w mieście albo jeżeli chcesz, aby ciężar wózka był jak najmniejszy, najlepiej wybrać koła piankowe.

uwagi techniczne

Koła przednie mają zintegrowane amortyzatory, które zapewniają dodatkowy komfort dla Państwa dziecka na bardziej wyboistych ścieżkach.

Zawieszenie kół przednich sprawia, że koła te zawsze mają kontakt z podłożem (Anti-Wheel Lift), dzięki czemu wózek pozostaje stabilny i prosty do prowadzenia.

Dzięki specjalnej konstrukcji środkowy zawias w górnym stelażu jest wyjątkowo bezpieczny dla dziecka.

Przyciski na uchwycie prowadzącym są proste w obsłudze, a ich użycie nie wymaga wysiłku, dzięki czemu składanie wózka nie sprawia problemu.