• Obniżka

Mutsy EVO CHARCOAL Industrial 2w1

2 024,00 zł
2 530,00 zł
Brutto

Przechadzka z Mutsy Evo to prawdziwa przyjemność. To jak spacer w chmurach. Praktyczny dla Ciebie, wygodny dla Twojego maleństwa. Ponadto łatwy w obsłudze i superfunkcjonalny.

Mutsy
Ilość

Przechadzka z Mutsy Evo to prawdziwa przyjemność. To jak spacer w chmurach. Praktyczny dla Ciebie, wygodny dla Twojego maleństwa. Ponadto łatwy w obsłudze i superfunkcjonalny.

  • siedzisko z regulacją w 2 płaszczyznach
  • łatwy do przenoszenia i transportu
  • możliwość wyboru stylowych wykończeń

kompatybilny

Jedź dokądkolwiek zechcesz z rewelacyjnie stylowym Evo, od chwili narodzin do pierwszych samodzielnie stawianych kroków. Evo można zestawiać w następujących kombinacjach:

  • gondola
  • siedzisko spacerowe z budą i pałąkiem
  • fotelik samochodowy Safe2go, grupa 0+
  • fotelik samochodowy Maxi-Cosi, grupa 0+ (Pebbles, Cabriofix, Citi)

ergonomiczny

dla dziecka: Regulowane siedzisko: wielostopniowa regulacja oparcia; siedzenie i podnóżek można podnieść lub opuścić. Siedzisko montuje się w dwóch kierunkach, przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek wyposażony jest także w rozkładaną  budę.

dla Ciebie: Evo jest wyjątkowo wygodny w prowadzeniu, dzięki regulowanej rączce. To cenna zaleta dla osób wysokich. Przednie koła obracają się o 360°, przez co wózek jest niebywale zwrotny w mieście. Koła można zablokować prowadząc wózek po nierównych nawierzchniach, na czas spaceru po piasku lub w lesie.

Twój maluch będzie mógł długo korzystać z przestronnej gondoli. Evo jest ponadto kompaktowy i bardzo praktyczny – połączenie doskonałe.

praktyczny

Siatka rozpięta między kołami pomieści całkiem spore zakupy lub przybory dla dziecka.

Ramę Mutsy Evo można złożyć razem z siedziskiem. Równie prosty jest montaż i demontaż kół – wystarczy nacisnąć przycisk i odblokować system.

Rama i siedzisko są lekkie, dlatego wózek bardzo wygodnie się przenosi.

dane techniczne

ciężar długość     szerokość    wysokość
podwozia 8,2 kg podwozie rozłożone 89 cm 61 cm 105 cm
podwozia i siedziska       11,9 kg podwozie po złożeniu     68 cm 61 cm 29 cm
gondoli 4,7 kg gondoli 87 cm 48 cm 60 cm