Filtruj według

Fotelik Espiro

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Fotelik Espiro

Jakość, bezpieczeństwo i design – to 3 zasady, którymi kieruje się marka Espiro, podczas tworzenia fotelików samochodowych. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, kupując produkt od polskiego producenta, masz pewność, że fotelik spełnia restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa. Espiro zwraca uwagę nie tylko na bezpieczeństwo, marka dba też o finalny wygląd – produkty nie odstają pod tym względem od światowych trendów.

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem

Sam producent mówi, że dla niego priorytetem jest zapewnienie najmłodszym pełnego bezpieczeństwa w trakcie podróży. Znajdujące się w ich ofercie foteliki samochodowe spełniają restrykcyjne wymogi dyrektywy europejskiej ECE R44/04 albo są zgodne ze standardem i-Size (R129), którego testy jeszcze cięższej przejść niż w dyrektywie ECE.

Oczywiście, to nie koniec przeprowadzanych testów, zanim produkt trafi na rynek, musi zostać zaaprobowany przez europejskie instytucje certyfikujące. Testy zderzeniowe Espiro przeprowadza w niezależnym laboratorium badawczym Tass International w Holandii oraz w CSI s.p.a. we Włoszech. Oprócz tego producent współpracuje z Instytutem Przemysłu Skórzanego i Instytutem Włókiennictwa – IPS i IW mają swoje siedziby w Łodzi – gdzie badane są tkaniny pod kątem płowienia, czy pęczkowania. 

Design

W Espiro na design składa się wiele procesów, dzięki którym projekt ma taką, a nie inną formę, kształt oraz styl. Warto tutaj dodać, że prace nad kształtem, krojem czy właściwościami tkanin trwają wiele miesięcy. Wszystkie elementy muszą być dopracowane i prezentować wysoką jakość. Dzięki takiemu podejściu producent może zagwarantować komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wygodę dziecka zapewniają odpowiednio zaprojektowane:

  • poduszki,
  • wkładki,
  • ochraniacze,
  • i inne materiały.

Espiro zwraca uwagę na to, by wyżej wymienione materiały były łatwe w pielęgnacji. To, co warto podkreślić w przypadku fotelików samochodowych od Espiro, to komfort termiczny. Dzięki temu dziecko nie przegrzewa się i ma zapewnioną wygodę, nawet podczas kilkugodzinnej podróży.

Foteli Espiro tworzy zespół specjalistów, w którego skład wchodzą projektanci, technolodzy czy specjaliści ds. tkanin.

Foteliki dedykowane rodzicom lubiącym aktywnie spędzać czas

Espiro jest na rynku już od ponad 25 lat i wszystkie swoje produkty – możesz zamówić foteliki samochodowe, wózki 3w1 i spacerowe sygnowane logo tego producenta – kieruje do aktywnych rodziców. Przedstawiciele Espiro wierzą w to, że odkrywanie razem świata z dziećmi to kwintesencja rodzicielstwa, dlatego też wszystkie ich produkty dostosowane są do rodziców, którzy lubią aktywnie spędzać czas z dzieckiem. Jeśli lubisz małe i duże podróże, chcesz poprzez nie budować więź ze swoją pociechą oraz tworzyć piękne chwile, to produkty tej marki będą doskonałym wyborem. Zwiedzając razem świat, możecie stworzyć piękne wspomnienia, które pozostaną z Wami na długie lata. A marka Espiro chętnie Wam w tym pomoże.