Filtruj według

Wózek Espiro

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Wózek Espiro

Espiro to marka oparta na trzech filarach – jakości, bezpieczeństwie i designie. To doskonale widać w ich produktach! Niezależnie od tego, czy interesują Cię wózki 3w1, czy spacerowe, wszystkie spełniają restrykcyjne normy europejskie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko będzie w nich bezpieczne. Producent nie tylko dba o jakość wózków, ale też ich finalny wygląd – produkty odzwierciedlają światowe trendy.

Bo bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem marki Espiro. Wszystkie wózki spacerowe oraz 3w1 spełniają restrykcyjne normy europejskie, a konkretnie wymóg EN 1888: 2012. Zanim produkty producenta trafią na rynek, poddawane są licznym testom mechanicznym i chemicznym w europejskich instytucjach certyfikujących. Wózki przechodzą też szereg testów wewnętrznych w laboratorium Espiro.

To nie wszystkie testy, które przechodzą wózki 3w1 i spacerowe. Producent współpracuje z SGS, francuskim laboratorium, w którym przeprowadzane są testy mechaniczne. Z kolei w Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska Instytutu KOMAG Espiro testuje tkaniny, skóry, pianki oraz, podobnie jak w SGS, przeprowadza testy mechaniczne. Marka współpracuje również z Instytutem Przemysłu Skórzanego i Instytutem Włókiennictwa (obie instytucje mają swoje siedziby w Łodzi), tam tkaniny, z których wykonane są wózki, bada się pod kątem płowienia i pęczkowania.

Przyciągający uwagę design

Zespół Espiro pracuje miesiącami nad designem wózków. Pod tym pojęciem kryje się nie tylko dobór kolorystyki czy odpowiedniego kształtu, ale też kroju oraz właściwości tkanin. Marce zależy na tym, by wózki łączyły w sobie estetykę i funkcjonalność, dlatego też ekipa designerska składa się z projektantów, inżynierów, technologów oraz specjalistów ds. tkanin. Co więcej, Espiro chętnie współpracuje z młodymi, polskimi projektantami. Dzięki temu tworzą oni wózki odzwierciedlające światowe trendy, co doskonale widać w ich produktach.

Espiro – dla rodzin, które lubią aktywnie spędzać czas

Marka działa na rynku od ponad 25 lat i swoje produkty – w ich ofercie znajdziesz wózki 3w1, spacerowe i foteliki samochodowe – kieruje do aktywnych rodziców. Z wózkami Espiro można odkrywać świat! Wózki spacerowe stworzone są na krótkie i długie podróże, niezależnie od pogody. Większość modeli złożysz jednym pociągnięciem, ich kompaktowość jest sporą zaletą, w szczególności, jeśli wybierasz się w podróż samochodem. Bez problemu złożysz wózek i przewieziesz go w bagażniku.

Podobnie sprawa ma się z wózkami 3w1. Spacerówka, gondola i fotelik w jednym to praktyczne rozwiązanie, na które decyduje się spora część rodziców. Nie musisz obawiać się, że będziesz mieć kłopoty z ich złożeniem. Modele Espiro łatwo się składa, dzięki czemu bez problemu możesz je przewozić.

Wózki Espiro to doskonałe rozwiązanie dla mobilnych rodziców, którzy lubią małe i duże podróże. Jeśli chcesz pokazywać maluchowi świat, budować z nim poprzez podróże więź i tworzyć piękne wspomnienia, wózki tej marki będą idealny wyborem.