Filtruj według

Espiro

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Espiro – najlepszy możliwy wybór dla rodzin

Espiro to polski producent produktów dla dzieci, w tym wózków i fotelików. Jak sami o sobie mówią – na DNA ich firmy składa się: jakość, bezpieczeństwo i design. Trudno z tym się nie zgodzić, produkty sygnowane logo tej marki spełniają wszystkie normy, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich finalny wygląd przyciąga uwagę i zachwyca. Bezpieczeństwo maluchów i komfort rodziców jest dla Espiro priorytetem, dlatego też marka testuje swoje propozycje w europejskich instytucjach certyfikujących oraz w laboratorium firmy. Z kolei współpraca z młodymi, perspektywicznymi projektantami pozwala im tworzyć produkty, odzwierciedlające światowe trendy.   

Odkrywaj świat z marką

Od ponad 25 lat Polacy – i rodzice z innych krajów – korzystają z produktów Espiro, gdy zabierają malucha na spacer lub jadą z nim samochodem. Przedstawiciele tej marki mocno wierzą w to, że odkrywanie świata z dziećmi jest kwintesencją rodzicielstwa. Dlatego też tworzą produkty, które pozwalają rodzicom być mobilnymi i nie ograniczają ich możliwości. W końcu szczęśliwi rodzice, to szczęśliwe dzieci, a produkty Espiro pozwolą Wam wspólnie cieszyć się z pierwszych lat malucha. Jeżdżąc, zwiedzając i aktywnie spędzając razem czas, możecie stworzyć piękne wspomnienia, które zostaną z Wami na lata. Warto odkrywać świat z marką Espiro i z jej pomocą budować więź oraz piękne wspomnienia.

Od rodziców dla rodziców

Espiro to nie tylko zespół specjalistów, ale przede wszystkim rodzice, którzy wiedzą, czego potrzebują rodziny. To właśnie osobiste doświadczenie zapoczątkowało tę ponad 25-letnią przygodę, jaką jest marka.

Obecnie Espiro należy do Baby Design Group. To polska marka, projektująca niezbędne produkty dla rodziców i ich pociech. W ich ofercie znajdziesz:

Podobnie jak Espiro, marka dba o bezpieczeństwo i funkcjonalność swoich produktów. Każdy produkt, nim finalnie trafi do oferty, przechodzi bardzo długi oraz skomplikowany proces. Nie tylko są testowane przez producentów, którzy tworzą Baby Design Group, ale też trafiają do uznanych instytucji, takich jak Instytut Matki i Dziecka, KOMAG czy SGS. Tam ponownie poddawane są wnikliwej ocenie specjalistów – ich twierdząca opinia daje im stuprocentową pewność, że mogą oddać rodzicom bezpieczny i wysokiej jakości produkt.

Espiro słucha opinii rodziców

To, co wyróżnia Espiro i wszystkich producentów tworzących Baby Design Group, to słuchanie opinii rodziców. W trakcie tworzenia nowego projektu zespół w pierwszej kolejności bazuje na swoim doświadczeniu, potem zaczyna zastanawiać się, co ułatwi życie rodzicom. Które rozwiązanie będzie praktyczniejsze? Czego potrzebuje mama i dziecko? To tylko przykłady pytań, na które specjaliści z Espiro starają się odpowiedzieć i zastosować w praktyce.

Często inspiracją są opinie rodziców – zespół nie tylko czyta zdania internautów, ale też podpytuje sprzedawców w sklepach, o co pytają się kupujący. Znając punkt widzenia współczesnych rodziców, ich zmartwienia i potrzeby, projektanci Espiro są w stanie stworzyć produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.