Filtruj według

Fotelik MaxI Cosi

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Foteliki Maxi-Cosi gwarancją bezpieczeństwa malucha

Maxi-Cosi to jeden ze światowych liderów na rynku fotelików samochodowych. Tworzą produkty przyjazne dziecku korzystając z najnowszej technologii i wysokiej klasy materiałów. Foteliki Maxi-Cosi to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

Jakość przede wszystkim

Specjaliści Maxi Cosi tworzą produkty najwyższej jakości, które jednocześnie są przyjazne dziecku oraz zapewniają mu maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort. W naszym sklepie znajdziesz foteliki samochodowe Maxi Cosi w różnych kategoriach wagowych:

  • 0-13 kg,
  • 9-18 kg,
  • 15-36 kg.

Lata doświadczeń oraz pracy nad fotelikami sprawiają, że dziś producent Maxi Cosi to niewątpliwie jedna z wiodących marek na rynku w tej kategorii produktów. Praktyczne, łatwe w użytkowaniu, a do tego niebywale piękne. To prawdziwa przyjemność codziennych podróży zarówno dla maluszka, jak i jego rodziców. Każdy fotelik to synonim ergonomii oraz maksymalnej ochrony w razie kolizji. Warto również wspomnieć, że z łatwością można dostosować je zarówno do starszych, jak i nowych modeli samochodów. Jako jeden z nielicznych producentów, Maxi Cosi posiada certyfikaty ADAC oraz OAMTC. Co ciekawe, producent testuje swoje produkty nie ze standardową prędkością 50 kmh, a ze zwiększoną, wynoszącą aż 70 kmh. W testach wypadają bardzo dobrze, większość z nich uzyskuje 4 lub więcej gwiazdek ADAC.

Dzięki szerokiej ofercie produktów różniących się od siebie wyglądem, właściwościami oraz przeznaczeniem, rodzic jest w stanie znaleźć właściwy fotelik dla swojej pociechy. Każdy z nich prezentuje doskonały stosunek jakości do ceny, dlatego też jest to jedna z najczęściej wybieranych przez rodziców marek.

Dożywotnia gwarancja na foteliki Maxi Cosi

W trosce o swoich klientów, producent udziela Dożywotnej Gwarancji na swoje foteliki samochodowe. Obejmuje ona wszystkie wady fabryczne materiałów oraz konstrukcji, które pojawiają się w odpowiednich warunkach użytkowania.

Aby otrzymać taką gwarancję, należy zarejestrować produkt maksymalnie 3 miesiące od daty zakupu na stronie producenta. Należy zaznaczyć, że potrzebny do tego jest dowód zakupu. Po rejestracji otrzymasz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, który będzie potrzebny w przypadku zgłaszania ewentualnych uszkodzeń.

Jak wybrać odpowiedni fotelik?

Dobry fotelik musi być przede wszystkim dopasowany do wieku oraz wagi dziecka. Musi on także pasować do samochodu – wszystko musi być stabilne. Przed zakupem warto przymierzyć fotelik w samochodzie, ponieważ może okazać się, że pasy będą zbyt krótkie i nie pozwolą na przypięcie wybranego przez Ciebie modelu. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, dzięki którym wybór fotelika samochodowego z pewnością stanie się łatwiejszy.

  • Krok pierwszy – zmierz i zważ swoje dziecko. Dzięki temu będziesz wiedzieć, w jakiej kategorii wagowej masz szukać. Warto pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa dzieci jak najdłużej powinny jeździć tyłem do kierunku jazdy.
  • Krok drugi – sprawdź, jakie oceny uzyskały foteliki w testach zderzeniowych. Dobry model to taki, który uzyskał przynajmniej 4 gwiazdki, tak jak foteliki Maxi Cosi. Najważniejszym kryterium jest ocena za bezpieczeństwo i nie warto wybierać modeli poniżej 4 gwiazdek.
  • Krok trzeci – jeśli wybrałeś już kilka modeli, warto je wszystkie przymierzyć zarówno do samochodu, jak i malucha.