Filtruj według

Wózek Maxi Cosi

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Maxi-Cosi to marka tworzona przez rodziców dla rodziców. Zespół specjalistów pracujący przy tworzeniu wózków dziecięcych zna z własnego doświadczenia uroki i trudy wychowywania dziecka, dzięki czemu wiedzą, czego potrzebują współcześni rodzice. Najlepszym tego dowodem są wózki Maxi-Cosi, które zamówisz w Dziecięcych Marzeniach.

Marka, która rozumie potrzeby rodziców

Dzieci to skarb, ale też wyjątkowe wyzwanie. Zespół Maxi-Coś doskonale to rozumie, wielu z nich jest również rodzicami i ma za sobą nieprzespane noce, pierwsze ząbki czy kroki dziecka. Tworzone przez nich produkty, niezależnie od tego, czy mówimy o wózkach, czy fotelikach samochodowych, stworzone zostały na podstawie własnych doświadczeń. I to właśnie jest siłą tej marki – rozwój ich produktów zależny jest od opinii rodziców. Taka współpraca umożliwia zrobienie wózka, który spełni oczekiwania całej rodziny.

Jakie zalety mają wózki marki Maxi-Coś?

Wiedza i doświadczenie w tworzeniu produktów dla dzieci oparta o opinie rodziców pozwoliły marce stworzyć inteligentne i bezpieczne rozwiązania. Wózki Maxi-Coś można określić mianem inteligentnych z 3 powodów. Po pierwsze, wózki zostały zaprojektowane w taki sposób, by rozwiązywać istotne dla rodziców problemy. Wymienić tutaj można między innymi intuicyjny i prosty w obsłudze system składania, dzięki czemu możesz w każdym momencie łatwo złożyć wózek i przewieźć go samochodem. Z funkcjonalnością jest związany drugi powód – wózki Maxi-Coś oszczędzają czas, właśnie dzięki swojej prostocie użytkowania. Ich użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością, a walory wizualne podbijają ocenę użytkowników.

To nie koniec zalet wózków tego producenta. Spełniają one wszystkie restrykcyjne normy i wymogi, a przy tym są niezwykle komfortowe. Rodziców, którzy dbają o środowisko, ucieszy informacja, że marka zwraca uwagę na ten aspekt przy tworzeniu produktów.

Wózki doceniane są również za walory wizualne. Projektanci podążają za światowymi trendami, dlatego też kupując wózki Maxi-Cosi, masz pewność, że zyskujesz nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale też piękny i stylowy wózek.

Różnorodna oferta

Producent nie ogranicza się jedynie do tworzenia wózków dziecięcych. W jego ofercie znajdziecie też:

·         foteliki samochodowe,

·         akcesoria do wózków i fotelików;

·         łóżeczka;

·         krzesełka do karmienia;

·         leżaczki.

W Dziecięcych Marzeniach także znajdziesz różne produkty, nie tylko wózki. Kupisz u nas foteli samochodowe, uchwyty na kubki, dostawki do wózka, ochraniacz na fotel czy lusterko na tylną kanapę. Jak widać, oferta jest bogata i różnorodna, warto ją przejrzeć, bo Maxi-Coś to jeden z najlepszych producentów na rynku.

Maxi-Cosi częścią Dorel Juvenile

W ofercie Dorel Juvenile można znaleźć wiele marek. Są tam popularne marki – w różnych przedziałach cenowych – które znane są na całym świecie i możesz je znaleźć w różnych krajach. W tym między innymi Safety 1st, Quinny, Bébé Confort, Tiny Love and Baby Art i, oczywiście, Maxi-Cosi.