Filtruj według

Fotelik Recaro

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Foteliki Recaro symbolem wysokiej jakości

Prestiżowa niemiecka firma Recaro pochwalić się może ponad stuletnią historią. Innowacyjne projekty i wysokiej jakości produkty uczyniły firmę jedną z wiodących producentów fotelików samochodowych. Warto dodać, że dwa z dostępnych produktów zdobyły nagrodę German Design Award 2015.

Priorytet to bezpieczeństwo

Firma od wielu lat produkuje jedne z najbardziej popularnych na rynku akcesoriów dla dzieci, w tym foteliki dziecięce, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Ponadto, zgodne są z normą ECE-R 44/04.

Przed wprowadzeniem produktów na rynek, każdy fotelik Recaro przechodzi testy zderzeniowe w wewnętrznym laboratorium badawczym. Pozwala to ocenić, czy zapewni on najwyższy poziom ochrony najmłodszym pasażerom. Warto wspomnieć, że aż 64 proc. Fotelików przekracza wymagania dotyczące ochrony głowy dziecka w przypadku zderzeń czołowych. Projektanci jednak stale poszukują nowych rozwiązań, aby jeszcze bardziej zminimalizować ewentualne ryzyko.

Producent oferuje atestowane, sprawdzone foteliki samochodowe montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy w czterech kategoriach wagowych:

·         0-13 kg,

·         9-18 kg,

·         9-36 kg,

·         15-26 kg.

W naszej ofercie znajdują się modele najczęściej wybierane przez rodziców oraz takie, które uznane zostały za najlepsze w swojej kategorii. Każdy fotelik Recaro wyróżnia się atrakcyjną stylistką oraz niebywałą ergonomią. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość materiału oraz różnorodność kolorystyczna. Tapicerki z najwyższej jakości tkanin zachwycają elegancją. Jeśli więc chcesz zagwarantować swojemu maluchowi bezpieczną podróż – wybierz fotelik Recaro. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko uniknie urazu na wypadek kolizji i wspólnie będziecie czerpać największą przyjemność ze wspólnych podróży.