• Obniżka

Concord Transformer X-Bag WALNUT BROWN

598,00 zł
710,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy dla dziecka o wadze w przedziale 15-36 kg, w wieku od około 4 do 12 lat.  Ten model fotelika ma wszystko co wyróżnia serię Transformer pod względem bezpieczeństwa. 

Ilość

Fotelik samochodowy dla dziecka o wadze w przedziale 15-36 kg, w wieku od około 4 do 12 lat.  Ten model fotelika ma wszystko co wyróżnia serię Transformer pod względem bezpieczeństwa. Wyposażony w zintegrowane wzmocnienia boczne i trzy warstwy amortyzujące fotelik oferuje optymalną ochronę przed zderzeniem bocznym. Montowany dodatkowo za pomocą pasa LATCH - miękka wersja ISOFIX.

Bezpieczeństwo i komfort

Concord Transformer X-BAG jest wyjątkowy łatwy w obsłudze. Siedzenie "rośnie" wraz z dzieckiem i doskonale dopasowuje się do ciała dziecka, a tym samym zapewnia optymalną wygodę dzieciom od ok.4 do 12 roku życia. Zamknięta forma siedzenia zapewnia pozwala zapewnić bezpieczeństwo i ochronę całego ciała.

Główne cechy:

  • dla dzieci od 15 do 36 kg , powyżej 4-go roku życia,
  • montowany za pomocą pasa LATCH - miękka wersja ISOFIX,
  • może być też montowany tylko za pomocą 3 punktowego pasa bezpieczeństwa,
  • wysokość zagłówka jak również wysokość i szerokość ochraniacza barków regulowane w 20 pozycjach.

Indywidualne rozwiązania

Jednym przyciskiem regulowana jest wysokość zagłówka i jednoczesna regulacja szerokości oraz wysokości bocznej ochrony barków. Możliwość regulacji w 20 różnych pozycjach. Zagłówek i barki z grubej pianki o wysokim współczynniku absorpcji uderzeń i wstrząsów. Solidne, podwójne zabezpieczenie głowy i okolicy ramion to rozwiązanie, które wyróżnia ten fotelik. Łatwe prowadzenie pasów dzięki zabezpieczeniu przyciskiem.

Zobacz także