Wózki

Jest 261 produktów.

Pokazano 1-12 z 261 pozycji

Aktywne filtry

Wózki dziecięce

W tej kategorii znajdują się wszystkie nasze wózki. Jeśli szukasz konkretnego modelu, najłatwiej zacząć wpisywać jego nazwę w wyszukiwarkę powyżej ("Szukaj produktu"). Niezdecydowanych zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do porównania specyfikacji poszczególnych modeli. Wybór wózka powinien być przemyślany, ponieważ każdy produkt ma inne funkcje i przeznaczony jest do innego typu użytkowania. Dlatego też przed zakupem warto zadać sobie kilka pytań dotyczących przyszłego użytkowania sprzętu.

Spacerówka czy wózek 2w1?

Przede wszystkim należy zdecydować, czy potrzebuje się wózka spacerowego, 2w1 czy 3w1. Następnie przemyśleć, gdzie będzie on stosowany. Jeżeli poruszać będziecie się głównie po terenach miejskich, proponujemy zwrotny wózek Recaro Citylife lub też propozycję marki Quinny – wózek Zapp Xtra2. Z kolei na wiejskich wyboistych drogach sprawdzi się coś od firmy X-Lander, czyli stabilny wózek X-Move albo wózki Mutsy – modele Evo Framer, Evo Industrial czy Evo Urban Nomad. Dziecko urodzone jesienią lub zimą z pewnością potrzebuje dość dużej i głębokiej gondoli, w której łatwo zmieścić kocyk i śpiworek, dlatego warto wtedy zakupić wózek głęboko-spacerowy. Kolejną kwestią jest waga wózka – ci, którzy mieszkają np. na 3 piętrze i są zmuszeni wnosić wózek po schodach, powinni zdecydować się na lekki model. Niezwykle ważny jest również sposób składania wózka, ponieważ często przechowuje się go w piwnicach oraz przewozi w samochodzie, pod tym względem wygodne będą m.in. wózek X-Lander X-Cite, Recaro Citylife czy Mutsy Igo

Jeśli zamierzasz kupić wózek głęboko spacerowy oraz fotelik samochodowy (zestaw 3w1) i chcesz skonfigurować go samodzielnie, to najprościej można to zrobić tak:

  • wejść w kategorię 2 funkcyjne (2w1),
  • wybrać wózek i kliknąć go,
  • przewinąć na dół i zobaczyć które foteliki pasują do danego wózka,
  • dobrać adaptery, jeśli wózek ma